سبک زندگی استارتاپی: با همکارانتان ناهار بخورید


اگر می‌خواهید تنش‌های کاری‌تان کمتر شودسبک زندگی استارتاپی: با همکارانتان ناهار بخوریدناهارهای کاری، فرصت خوبی برای شناخت متقابل را در اختیار کارمندان قرار می‌دهد. اگر همراه با رئیس و دیگر همکارانتان، هر روز نیم ساعت برای ناهار‌خوردن وقت بگذارید و بدون نگرانی در مورد کار و مسئولیت‌هایتان، در این زمان به استراحت و آرامش فکر کنید، می‌توانید خیلی زودتر، به کارمندی توانمند، نمونه و خرسند تبدیل شوید ...   بیشتر بخوانید درباره سبک زندگی استارتاپی: با همکارانتان ناهار بخورید افزودن دیدگاه جدید

شما در جریان همین نیم‌ساعت‌ها، فرصت شناخت همکارانتان را پیدا می‌کنید و به آنها برای شناختن خودتان، فرصت می‌دهید.

در جریان این نشست‌های کوتاه، همکارانتان از حساسیت‌های شما، تفاوت لحن صدایتان با توجه به شرایط مختلف و شیوه واکنش نشان‌دادنتان به رویدادهای متفاوت آگاه می‌شوند و با این شناخت متقابل، همه شما در ساعات کاری نیز، ‌در فضایی کم‌تنش‌تر بر انجام مسئولیت‌های خود تمرکز می‌کنید.

یادتان نرود که ارتباط میان‌فردی موثر، می‌تواند شما را به اهداف شغلی‌تان هم نزدیک کند و راه را برای رسیدن به پله‌های بالاتر هموار کند. پس از هر فرصتی برای تقویت این ارتباط بهره ببرید.

منبع نوشته: شنبه مگ


تگ‌ها: #شناخت #رانت #نشست #واکنش #رویداد

  • از شنبه مگ
    در تاریخ سه‌شنبه 21 شهریور 1396
    زمان مطالعه کمتر از یک دقیقه
    نیوزیفای چیست؟

    نیوزیفای یک جستجوگر هوشمند اخبار وب است و هدف آن ساده سازی، هدفمندی و نمایش آماری برای تحلیلگران حوزه‌های مختلف رسانه‌های متنی است.