تیم میکس کامپوند ایران به فینال رسید/ میکس ریکرو راهی رده‌بندی شد


بانک ورزش - تیم میکس کامپوند ایران جواز حضور در فینال رقابت‌های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین را کسب کرد.

به گزارش بانک ورزش، در ادامه رقابت‌های دومین روز از مسابقات جهانی تیراندازی با کمان معلولین در چین، نمایندگان کشورمان در رقابت‌های حذفی تیمی حضور یافتند که تیم میکس کامپوند ایران متشکل از سمیه عباسپور و علی سینا منشازاده، با برتری مقابل تیم برزیل به نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله نیز با غلبه بر تیم انگلستان موفق شد به عنوان فینالیست رقابت‌های میکس تیمی شناخته شود.

در مسابقات میکس تیمی ریکرو نیز تیم ایران متشکل از زهرا نعمتی و پوریا جلالی‌پور، در یک چهارم نهایی با اوکراین روبرو شدند و با پیروزی مقابل این تیم به نیمه نهایی راه یافتند، اما در این مرحله مغلوب ایتالیا شدند و تیم کشورمان به دیدار رده‌بندی رفت.

در ادامه مسابقات نوبت عصر، نمایندگان کشورمان در مسابقات تیمی ریکرو و کامپوند با حریفان خود روبرو می‌شوند. دیدارهای فینال و رده‌بندی رقابت‌های میکس تیمی نیز شنبه برگزار می‌شود.

رقابت‌های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین با حضور 245 کماندار از 40 کشور جهان از 22 شهریور ماه آغاز و تا 26 شهریور ماه در جریان خواهد بود.

منبع نوشته: بانک ورزش


تگ‌ها: #ایران #فینال #قهرمان #قهرمانی #مانی #قهرمانی جهان #تیرانداز #تیراندازی #تیراندازی با کمان #گزار #مسابقات #مسابقات جهانی #چین #نمایندگان #عباس #برزیل #انگلستان #گلستان #شناخت #زهرا نعمتی #لالی #اوکراین #پیروزی #ایتالیا #حریف #کماندار #22 شهریور #شهریور #26 شهریور

  • از بانک ورزش
    در تاریخ پنج‌شنبه 23 شهریور 1396
    زمان مطالعه 1 دقیقه
    نیوزیفای چیست؟

    نیوزیفای یک جستجوگر هوشمند اخبار وب است و هدف آن ساده سازی، هدفمندی و نمایش آماری برای تحلیلگران حوزه‌های مختلف رسانه‌های متنی است.