• از خبرگزاری فارس
    در تاریخ پنج‌شنبه 23 دی 1395
    زمان مطالعه کمتر از یک دقیقه
    نیوزیفای چیست؟

    نیوزیفای یک جستجوگر هوشمند اخبار وب است و هدف آن ساده سازی، هدفمندی و نمایش آماری برای تحلیلگران حوزه‌های مختلف رسانه‌های متنی است.

دمای هوای کردستان کاهش می‌یابد/ احتمال بارش خفیف و موقت برای فردا


مدیرکل هواشناسی استان کردستان گفت: از فردا موج ضعیفی از هوای ناپایدار از شمال غرب کشور گذر خواهد کرد که پیامد آن برای استان افزایش پوشش ابر و وزش باد و کاهش دما است.

محمدطالب حیدری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌بینی، امروز تاثیر جریانات آرام و پایداری بر سطح استان حاکم است.

وی بیان کرد: از فردا موج ضعیفی از هوای ناپایدار از شمال غرب کشور گذر خواهد کرد که پیامد آن برای استان افزایش پوشش ابر و وزش باد است.

مدیرکل هواشناسی استان کردستان در ادامه افزود: برای بخش محدودی از شمال استان به ویژه شهرستان‌های بانه، سقز و بیجار احتمال بارش‌های خفیف و موقت برای فردا جمعه پیش‌بینی می‌شود.

حیدری بیان کرد: از روز شنبه هفته آینده تا صبح یک‌شنبه جریانات پایداری بر سطح استان حاکم خواهد شد.

وی عنوان کرد: از امروز تا روز یکشنبه آینده دمای هوا در شب و اوایل صبح کاهش یافته و هوای استان سردتر خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی کردستان به گرمترین و سردترین دمای هوای استان اشاره کرد و افزود: سقز و مریوان گرم‌ترین و زرینه سردترین دمای هوا را در 24ساعت گذشته داشته است.

انتهای پیام/79020/ح10

منبع نوشته


تگ‌ها:

# محمد # حیدر # حیدری # خبرنگار # خبرنگار فارس # فارس # سنندج # سطح استان # استان # حاکم # شمال # شمال غرب # شمال غرب کشور # غرب کشور # پوشش # وزش باد # هواشناسی # استان کردستان # کردستان # بانه # مریوان # زرین