دمای هوای کردستان کاهش می‌یابد/ احتمال بارش خفیف و موقت برای فردا


مدیرکل هواشناسی استان کردستان گفت: از فردا موج ضعیفی از هوای ناپایدار از شمال غرب کشور گذر خواهد کرد که پیامد آن برای استان افزایش پوشش ابر و وزش باد و کاهش دما است.

محمدطالب حیدری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌بینی، امروز تاثیر جریانات آرام و پایداری بر سطح استان حاکم است.

وی بیان کرد: از فردا موج ضعیفی از هوای ناپایدار از شمال غرب کشور گذر خواهد کرد که پیامد آن برای استان افزایش پوشش ابر و وزش باد است.

مدیرکل هواشناسی استان کردستان در ادامه افزود: برای بخش محدودی از شمال استان به ویژه شهرستان‌های بانه، سقز و بیجار احتمال بارش‌های خفیف و موقت برای فردا جمعه پیش‌بینی می‌شود.

حیدری بیان کرد: از روز شنبه هفته آینده تا صبح یک‌شنبه جریانات پایداری بر سطح استان حاکم خواهد شد.

وی عنوان کرد: از امروز تا روز یکشنبه آینده دمای هوا در شب و اوایل صبح کاهش یافته و هوای استان سردتر خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی کردستان به گرمترین و سردترین دمای هوای استان اشاره کرد و افزود: سقز و مریوان گرم‌ترین و زرینه سردترین دمای هوا را در 24ساعت گذشته داشته است.

انتهای پیام/79020/ح10

منبع نوشته: خبرگزاری فارس


تگ‌ها: #محمد #حیدر #حیدری #خبرنگار #خبرنگار فارس #فارس #سنندج #سطح استان #استان #حاکم #شمال #شمال غرب #شمال غرب کشور #غرب کشور #پوشش #وزش باد #هواشناسی #استان کردستان #کردستان #بانه #مریوان #زرین

  • از خبرگزاری فارس
    در تاریخ پنج‌شنبه 23 دی 1395
    زمان مطالعه کمتر از یک دقیقه
    نیوزیفای چیست؟

    نیوزیفای یک جستجوگر هوشمند اخبار وب است و هدف آن ساده سازی، هدفمندی و نمایش آماری برای تحلیلگران حوزه‌های مختلف رسانه‌های متنی است.