کشف 93 درصدی کلاهبرداری در لرستان


رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان از کشف 93 درصدی پرونده‌های جعل و کلاهبرداری طی 9 ماه نخست امسال در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد به نقل از پایگاه خبری پلیس، عباس نظری گفت: در 9 ماه نخست امسال، 93 درصد از پرونده‌های جعل وو کلاهبرداری کشف و 17 باند جاعل منهدم شدند.

وی اظهار کرد: در این مدت، 28 فقره کشف پیش‌دستانه کلاهبرداری داشته‌ایم و 2 هزار و 4522 قاچاقچی دستگیر شده‌اند.

نظری اضافه کرد: در این راستا 676 دستگاه خودروی حامل بار قاچاق توقیف شده که این رقم رشد 46 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

رئیس پلیس آگاهی لرستان تصریح کرد: همچنین در این مدت، 45 باند قاچاق کالا و ارز متلاشی شده که رشد 61 درصدی داشته است و 183 پرونده قاچاق به ارزش 519 میلیارد ریال کشف شده که رشد 64 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

وی با اینکه عملکرد پلیس آگاهی در زمینه کشف زمین‌خواری طی چند سال گذشته کم‌نظیر بوده است، گفت: در 9 ماه نخست امسال، 103 پرونده زمین‌خواری در استان کشف شده است.

نظری با اشاره به اینکه در این خصوص 76 نفر شناسایی و دستگیر شده‌اند، ادامه داد: در این راستا 130 هکتار از اراضی ملی و دولتی از زمین‌خواران پس گرفته شد.

رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت: همچنین در این مدت شاهد کاهش 59 درصدی کیف‌قاپی و 23 درصدی محتویات داخل خودرو بوده‌ایم.

انتهای پیام/2304/ز

منبع نوشته: خبرگزاری فارس


تگ‌ها: #گزار #گزارش خبرگزاری فارس #خبرگزاری فارس #فارس #نقل از پایگاه خبری #پلیس #عباس #نخست #کلاهبردار #منهدم #قاچاق #قاچاقچی #توقیف #رئیس #رئیس پلیس #رئیس پلیس آگاهی #پلیس آگاهی #لرستان #باند قاچاق #قاچاق کالا #قاچاق کالا و ارز #کالا و ارز #ارز #زمین #استان #شناسایی و دستگیر #دولت #دولتی #داخل خودرو

  • از خبرگزاری فارس
    در تاریخ پنج‌شنبه 23 دی 1395
    زمان مطالعه 1 دقیقه
    نیوزیفای چیست؟

    نیوزیفای یک جستجوگر هوشمند اخبار وب است و هدف آن ساده سازی، هدفمندی و نمایش آماری برای تحلیلگران حوزه‌های مختلف رسانه‌های متنی است.